ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

جشنواره ارسال رایگان سفارش های بالای 200,000 تومان؛ ضمنا برای آگاهی از اطلاعیه پست، حتما « خدمات ارسال » را مطالعه نمایید.

با توجه به اختلالات بانک ملت، برای پرداخت از مرورگری غیر از کروم استفاده فرمایید.

7 نکته طلایی که برای سفارش آنلاین شیرینی باید بدانیم

7 نکته طلایی که برای سفارش آنلاین شیرینی باید بدانیم
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/11/17 0 نظر

سفارش آنلاین شیرینی تا به حال شده جایی می خواهید بروید، عجله دارید و می خواهید با یه جعبه شیرینی مجلسی آنجا حضور داشته باشید ولی زمان فرصت این کار را نمی دهد؟ یا می خواهید برای مناسبتی در خانواده یا محل کار خود شیرینی خاصی را دست چین کرده و بخرید ولی فرصت ندارید؟ راه حل '' سفارش آنلاین شیرینی '' است.

تحریریه قنادباشی: تا به حال شده جایی می خواهید بروید، عجله دارید و می خواهید با یه جعبه شیرینی مجلسی آنجا حضور داشته باشید ولی زمان فرصت این کار را نمی دهد؟ یا می خواهید برای مناسبتی در خانواده یا محل کار خود شیرینی خاصی را دست چین کرده و بخرید ولی فرصت ندارید؟ به خاطر سلیقه ای که دارید، دوست ندارید به کسی هم بسپارید. راه حل '' سفارش آنلاین شیرینی '' است.

 

چرا بهترین راه حل سفارش آنلاین شیرینی است ؟

وقتی قصد دارید دست خالی جایی نروید، شیرینی اولین و مناسب ترین گزینه است که به ذهن خطور می کند. ابتدا کمی فکر می کنید و با توجه به مجلسی که می خواهید حاضر شوید، تصمیم می گیرد که چه نوع شیرینی مناسب است. مهمانی رسمی، تولد دوست، دیدار آشنا، جلسه اداری، مهمانی خودمانی و ... موضوعات دیگر مواردی است که ذهن شما را درگیر می کند که شیرینی تر بخرید و یا تصمیم نهایی شما شیرینی خشک مجلسی باشد. حالا نوبت اصلی ترین مسئله است؟ شیرینی را از کجا بخرید؟ چند اسم از ذهنتان عبور می کند. بهترین حالت زمانی است که قنادی مورد نظر شما حوالی محل فعلی و یا حوالی مقصد شما باشد. اما مشکل زمانی پیش می آید که شما کمی وسواس در انتخاب نوع شیرینی دارید و اینکه کدام قنادی آن را آماده کرده باشد نیز برای شما اهمیت دارد.

ممکن است قنادی مورد نظر شما نه در محل فعلی و نه در مقصد شما وجود داشته باشد و حتی ممکن است که بدلیل مشغله کاری فرصت مراجعه به قنادی مورد نظر را نداشته باشید و یا نمی دانید که آیا شیرینی دلخواه شما را که مناسب باشد موجود است یا نه؟ در سالهای نه چندان دور، تنها گزینه، حضور خود شما در قنادی مورد نظر و پذیرفتن ریسک موجود نبودن قنادی بود. حتی ممکن بود بدلیل اهمیت موضوع و نداشتن فرصت مجبور بودید قسمتی از فرصت روزانه خود را صرف این مسئله کنید که ممکن بود به نتیجه برسید و یا خیر. اما امروز تکنولوژی آمده است که سهولت بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. بله ''سفارش آنلاین شیرینی'' راه حل شما است.

 

 

7 نکته طلایی که برای سفارش آنلاین شیرینی باید بدانیم

تفاوتی که سفارش آنلاین شیرینی با خرید سنتی دارد این است که وقتی شما وارد یک قنادی می شوید، تمام محصولات قنادی را می توانید در یک نگاه مرور کنید. اما شرایط در فروشگاه های اینترنتی متفاوت است. معمولا ویترینی که بتوان تمام محصولات یک قنادی را در یک نگاه دید، وجود ندارد. ابتدا انتخاب کمی سخت و گیج کننده است، اما اگر بدانید دنبال چه شیرینی هستید، راحت تر می توانید انتخاب کنید.

درصورت توجه به 7 نکته طلایی که در ادامه تشریح خواهد شد، انتخاب و سفارش شیرینی توسط مشتری ساده تر خواهد بود. در ادامه این شرایط تشریح می شود:

 

 

1- چه نوع شیرینی مورد نظر شما است ؟

شیرینی تر یا شیرینی خشک ؟ مجلسی، فانتزی ، غیره ... اینها سوالاتی است که فروشگاه های آنلاین انتظار دارند که شما بدانید که از ابتدا دنبال چه چیزی هستید. خریداران علاقه مند هستند که بسته خرید آنها حاوی تنوع محصولات قنادی به انتخاب خودشان باشد.

اما مسئله این است که اگر به ویژگی فروشگاه های آنلاین توجه نشود، باعث سردرگمی و یا دلسردی شما خواهد شد. این ویژگی ها عبارتند از:

 

2- حجم سفارش شما چقدر است ؟

اغلب قنادی ها تخمین اولیه ای برای سفارش های روزانه دارند. به همین دلیل حجم موجودی هر قنادی در انواع شیرینی ها متغیر بوده و محدود است. اگر سفارش شما در حد 1 یا 2 کیلو است، معمولا مسئله مهمی پیش نمی آید و بسته به اینکه سفارش شما چه مقطع زمانی از روز باشد، امکان برخورد با مشکل عدم موجودی متفاوت خواهد بود. شما می توانید با مدیریت زمان سفارش و آگاهی از برنامه پخت یک قنادی این مشکل را با ''پیش سفارش'' حل کنید.

این بدان معنی است که اگر خریداران بتوانند حجم سفارش خود را مثلا 1 روز قبل، به قنادی اعلام کنند، طبیعتاً قنادی ها نیز می توانند برنامه تولید خود را با سفارش های دریافتی هماهنگ کرده و پاسخگوی نیاز مشتری ها باشند.

 

3- چه وقتی برای تحویل سفارش شما مناسب است ؟

اغلب قنادی ها برنامه پختی را که بصورت روزانه در دستور کار خود دارند به صورتی است که شیرینی های روزانه آنها معمولا بعد از ساعت 9 یا 10 صبح آماده می شود. کلیات برنامه اغلب قنادی ها برای ارائه شیرینی تازه بصورت زیر است:

  • شیرینی های تر: 9 صبح به بعد
  • شیرینی خشک: 13 تا 17
  • شیرینی دانمارکی: 13 تا 15

لذا اگر زمان تحویل سفارش شما، حساسیت خاصی دارد بایستی به زمان بندی فوق توجه کنید.

 

4- آیا خرید از قنادی خاصی مد نظر شما است؟

نکات قبل مواردی است که اهمیت بسیاری دارد، اما اینکه شما بخواهید سفارش از قنادی خاصی باشد، بایستی در فروشگاهی که انتخاب کرده اید بررسی شود. پس قبل از سفارش بررسی کنید که آیا قنادی مورد نظر شما توسط فروشگاه مورد نظر پشتیبانی می شود و یا خیر. اگر پاسخ شما منفی است، سعی کنید فروشگاه آنلاین دیگری را بررسی کنید. بعضی از فروشگاه های آنلاین در صورت داشتن سفارش خاص این امکان را برای مشتریان خود در نظر می گیرند که اگر قنادی مورد نظر در لیست پشتیبانی آنها نباشد، به جهت مشتری مداری هماهنگی های لازم را برای یک سفارش اینترتی طبق دلخواه مشتری را فراهم کنند. لذا تا حصوص نتیجه نهایی همراه مشتریان خود هستند.

 

5- چه گزینه ای برای حمل سفارش شیرینی مناسب است ؟

علی رغم سرعت فزاینده گسترش کسب و کارهای اینترنتی جدید، هنوز تعداد شرکتهای خدمات دهنده به این کسب و کارها به اندازه کافی نبوده و در ضمن هنوز با توانایی پاسخگویی به طیف وسیع مشتریان خود را ندارند. بطور مثال با توجه به سرعت کار و حساسیت محصولات قنادی ها، هنوز شرکتی که بتواند با اطمینان بالا بتواند بدون آسیب رسیدن به محصول ضمن حمل به موقع و سریع کالا وجود ندارد.

کلیدی ترین نکته در یک سفارش آنلاین شیرینی موضوع حمل سفارش است. در اغلب فروشگاه های آنلاین، موضوع حمل و نقل یکی از معضلات فروشگاه های آنلاین شیرینی است. چرا که در صورت عدم انتخاب گزینه مناسب حمل، ممکن است محصولات آنها قبل از تحویل به مشتری آسیب ببیند. البته خود این فروشگاه ها توجه لازم را به این مسئله دارند، اما تأکید مجدد موضوع توسط خریدار خالی از فایده نیست. مثلا امکان آسیب رسیدن به شیرینی تر و یا کیک حین حمل توسط پیک های موتوری بسیار است. لذا در این موارد شاید هیچ راهی غیر از استفاده از آژانس های خودروهای سواری نباشد که این مسئله هزینه های بسیاری را به دوش خریدار قرار می دهد.

 

6- محل تحویل سفارش بایستی کجا باشد ؟

بهتر است که خریداران، قنادی را انتخاب کنند که نزدیک ترین فاصله را با موقعیت فعلی خود دارا باشد تا هم هزینه حمل کاهش یافته و هم ریسک آسیب به محتویات سفارش، قبل از تحویل آن به مشتری کاهس یابد. بدیهی است که درصورت انتخاب قنادی که فاصله بیشتری از دارد، هزینه حمل نیز بیشتر خواهد شد.

اولین اثر بعد مسافت در هزینه حمل می باشد.

 

7- نحوه تسویه حساب با فروشنده چگونه است؟

شما حتما به این مورد برخورد کرده اید که بعد از انجام سفارش اولیه وقتی که به یک قنادی مراجعه کرده اید، در زمان تسویه، وزن نهایی سفارش شما تغییر یافته و قطعا مبلغ سفارش نیز اصلاح شده است. این موضوع یکی از نواقص اغلب فروشگاه های آنلاین فعلی بوده و لذا امکان پیش سفارش در این فروشگاههای آنلاین وجود نداشته و تنها خدمات سفارش محصولات آماده و قطعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و امکان سفارش گذاری به دلخواه مشتری تقریبا وجود ندارد.

 

اما برخی فروشگاه های آنلاین در حال رفع این نقیصه بوده و بزودی با اجرای برخی تغییرات، کاملترین فروشگاه آنلاین محصولات قنادی به جهت پاسخگوی به نیاز طیف وسیع مشتریان، در خدمت شما خواهیم بود.

 

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات