ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه آنلاین قنادباشی / مواد اولیه قنادی / تزیینات کیک و شیرینی / تزئینات ترافل و بستنی / تزئینات رنگی شنی توت فرنگی ترافل 100 گرمی (لوازم قنادی ثامن)
تزئینات رنگی شنی توت فرنگی ترافل 100 گرمی (لوازم قنادی ثامن)

تزئینات رنگی شنی توت فرنگی ترافل 100 گرمی (لوازم قنادی ثامن)

Blueberry Sugar Ball Sprinkles, 100g

کد کالا : GBP01908

برند : لوازم قنادی ثامن (تهران)
11,000 تومان
به این محصول علاقه مندم
ویژگی ها :

قیمت برای یک بسته است.

هزینه ارسال به عهده خریدار است.

امتیاز 0 از 0 رای
تبلیغات در صفحه محصول
محصولات مشابه

تزئینات توت فرنگی شنی ترافل 100 گرمی

تزئینات توت فرنگی شنی ترافل از تزئیناتی است که روی انواع دسر، کیک، شیرینی و بستنی استفاده می شود. بیشتر مواد تشکیل دهنده تزئینات ترافل های رنگی امروزی شکر، شربت ذرت، نشاسته ذرت و رنگ های مجاز خوراکی است. این مواد در کارخانه با هم مخلوط می شوند و به صورت خمیر های رنگی در می آیند. سپس خمیرها به شکل رشته ای در آمده و بعد از خشک شدن به صورت تکه های کوچک خرد می شوند. البته امروزه شکل های مختلفی از تزئینات رنگی ترافل وجود دارد. مثل تزئینات رنگی ترافل قلبی یا ستاره ای. از نظر رنگی هم تزئینات ترافل ها رنگ های مختلفی دارند. تزئینات رنگی ترافل اغلب به صورت رنگارنگ به فروش میرسد اما ترافل های سفید و تک رنگ هم وجود دارند.

تزئینات رنگی ترافل های امروزی برای اولین بار در یک کارخانه هلندی تولید شد. هنوز هم در هلند تزئینات رنگی ترافل ها بسیار محبوب هستند و حتی نان، کره و ترافل شکلاتی از صبحانه های رایج در این کشور است. امروزه از تزئینات رنگی ترافل رنگی برای تزئین انواع کیک و دسر استفاده می شود. تزئینات رنگی ترافل را روی سطح پوشانده شده از خامه، آیسینگ یا شکلات می ریزند تا به آن بچسبد و نریزد.

نکته ای که لازم است توضیح داده شود و چنانچه در تصویر روبرو مشخص است، این بسته ها به غلط به نام ترافل شناخته می شود. در صورتی که ترافل نوعی شیرینی و کوکی است که دارای مغزهای مختلف مانند خرما و یا شکلات است که دارای تزئینات رنگی است و این تزئینات به خودی خود ترافل نیستند و یک شیرینی کامل ترافل است.

مشخصات کلی

وزن
ابعاد

نظرات