ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

جشنواره ارسال رایگان سفارش های بالای 200,000 تومان؛ ضمنا برای آگاهی از اطلاعیه پست، حتما « خدمات ارسال » را مطالعه نمایید.

با توجه به اختلالات بانک ملت، برای پرداخت از مرورگری غیر از کروم استفاده فرمایید.

افزایش فروش از طریق تبلیغات اینترنتی در قنادباشی

افزایش فروش از طریق تبلیغات اینترنتی در قنادباشی

تبلیغات اینترنتی در قنادباشی منحصر به فرد است. اگر بدنبال تبلیغاتی کم هزینه تر ، نتایج پایدارتر ، درآمد بیشتر و فروش آنلاین بالاتر برای کسب و کار خود هستید، تبلیغات خود را به ما بسپارید. دلیل این مسئله برگ های برنده قنادباشی است:

  • فراگیر بودن مخاطبان
  • تنوع بیشتر
  • هزینه های کمتر
  • جلوگیری از اتلاف منابع جهت چاپ تبلیغات

 

 

چرا تبلیغات اینترنتی خود را به قنادباشی بسپارید ؟

فروشگاه آنلاین قنادباشی مفتخر به پشتوانه مجرب ترین کارشناسان تبلیغات محتوایی در اینترنت است. تنها شرطی که می توانید از نتایج تضمین شده تبلیغات قنادباشی استفاده کنید، داشتن کمی صبر است. ویژگیهای این روش تبلیغات که در ایران منحصر به فرد است بر اصول زیر استوار می باشد:

- پایین ترین هزینه تبلیغات : هزینه تبلیغات باید توجیه پذیر باشد تا هر مجموعه با هر توانایی بتواند از امکانات این تبلیغات بهره مند شود.

- پایداری نتایج تبلیغاتنوع تکنیک های تبلیغاتی تیم قنادباشی بصورتی است که با وجود طولانی بودن مدت زمان بهره مندی از نتیجه تبلیغات، این نتایج پایدار خواهد بود. این بدان معنی است که اگر اغراق نباشد، مادامی که از پشتیبانی تیم تبلیغاتی قنادباشی بهره مند باشید، پیشرفت جایگاه شما دائمی خواهد بود.

- بالاترین بهره وری تبلیغاتی : کافی است که شما یکبار از تبلیغات قنادباشی استفاده کنید؛ ای نتوانمندی نیاز به اثبات خود دارد. چرا که در اولیه برخورد و ملاحظه نتایج آن خواهید دید که به نسبت هزینه ای کی پرداخت می کنید، بالاترین بهره وری ممکن حاصل خواهد شد.

 

 

تبلیغات قنادباشی براساس روش تبلیغاتی « جادوی سئوی » طبق استانداردهای مجموعه « مدیر وب » که جدید ترین و حرفه ای ترین استانداردهای تبلیغاتی مبتنی بر محتوی  را دارند، پیاده سازی شده است که در ایران و شاید در جهان مشابه آن وجود ندارد.

 

 

چگونه تبلیغات اینترنتی خود را به قنادباشی بسپارید ؟

تبلیغات اینترنتی در قنادباشیبا توجه به تماس های مکرر مراجعه کنندگان، بر آن شدیم تا بخش هایی را بمنظور تبلیغات مشتریان پیش بینی کنیم. برای ارسال درخواست های تبلیغات خود بایستی از طریق ایمیل و یا تلگرام اقدام کنید. درخواست خود را ارسال نمایید تا تعرفه های مربوطه برای شما ارسال شود. سپس پکیج های تبلیغاتی خود را انتخاب کرده و پس از پرداخت، رسید آن را برای قنادباشی ارسال نمایید. برای پیگیری دقیق تر بهتر است که قبل از ارائه تبلیغات، در سایت قنادباشی عضو شوید تا کانال ارتباطی مناسب تری برقرار گردد.

درخواست های خود را برای اطلاع از تعرفه ها به یکی از روش های زیر برای ما ارسال کنید:

- ارسال با ایمیل (sales@ghanadbashi.com)

- ارسال درخواست به مدیر تلگرام قنادباشی ( https://t.me/Ghannadbashi_Admin )

 

 

کدام روش تبلیغات اینترنتی را انتخاب کنید ؟

با توجه به بررسی های صورت گرفته انتخاب هر روش تبلیغاتی به خود شما بستگی دارد. این مسئله بدان معنی است که باید تعیین کنید که در کدام دسته قرار دارید:

دسته اول: کسانی هستند که محدودیت بودجه ای نداشته و امکان هزینه کرد تبلیغات را دارند. اما می خواهند خیلی سریع به نتیجه برسند.

دسته دوم : مشتریانی هستند که بودجه محدودی برای تبلیغات در نظر گرفته اند. طبیعی است که در این حالت بایستی مدت زمان بیشتری را صرف کنند تا نتیجه دلخواه را بدست بیاورند.

 

با توجه به سیاستهای فروشگاه آنلاین قنادباشی، به مشتریانی که در دسته اول قرار می گیرند، توصیه می کنیم که به هیچ وجه تبلیغات اینترنتی خود را به قنادباشی نسپارند.

 

به این دسته از مشتریان توصیه می کنیم، تا از سایتهای خبری و عمومی استفاده کنند تا تبلیغات آنها بیشتر در مرکز توجه باشند و بازدید کننده بیشتری داشته باشند.

روش های تبلیغات اینترنتی که در قنادباشی در اختیار مشتریان قرار گرفته بصورت زیر دسته بندی می شود:

  1. رپورتاژ یا گزارش های خبری تبلیغاتی
  2. اسلاید های تبلیغاتی صفحه اصلی
  3. تبلیغات بنری

اما بدلایلی که در ادامه خواهیم گفت، پیشنهاد ما رپورتاژهای خبری ویژه قنادباشی است.

 

 

رپورتاژ یا گزارش های خبری تبلیغاتی

با توجه به اصول قنادباشی و براساس بررسی های انجام شده، بهترین نوع تبلیغات اینترنتی، رپورتاژها هستند. دلیل این مسئله فضای بیشتر این نوع تبلیغات اینترنتی برای معرفی مجموعه ها و توانمندهای آنها است. تفاوت رپورتاژهای خبری با تبلیغات بنری و تصویری، ماندگاری بالای آنها است. بدلیل اینکه کافی است یکبار رپورتاژهای خبری توسط موتورهای جستجو و رباتهای شبکه جهانی اینترنت یافته شده و توسط آنها ثبت شوند. این رپورتاژ ها برای همیشه جاودانه خواهند شد و هیچ تاریخ انقضائی برای آنها متصور نخواهد بود. این نوع رپورتاژ در تعرفه های قنادباشی به عنوان « رپورتاژ ساده » نام گرفته است. در این نوع از تبلیغات، مشتری متن مورد نظر خود را ارسال کرده و با عنوان مورد نظر خود در وب سایت قنادباشی منتشر خواهد شد.

اما همانطور که در بالا اشاره شد، پیشنهاد ما نوع دیگری از رپورتاژ با عنوان « رپورتاژ ویژه » قنادباشی است. این رپورتاژ توسط یکی از کارشناسان خبره «جادوی سئو» ایران تهیه و پشتیبانی شده و تعرفه برای هر رپورتاژ بوده و محدودیت زمانی ندارد.

 

مهمترین دلیل توصیه ما برای استفاده از رپورتاژهای ویژه قنادباشی این است که محتوا پادشاه است.

 

 

تعرفه های تبلیغات اینترنتی قنادباشی را از کجا تهیه کنید ؟

تبلیغات بنری در صفحه اصلی به دو صورت تبلیغات بلوک های تصویری صفحه اصلی و بنر باریک و تمام عرض صفحه صفحات اصلی تقسیم می شوند. در ادامه انواع تبلیغات فروشگاه آنلاین قنادباشی فهرست شده است:

 

ردیف عنوان تعرفه اندازه تصویر تعرفه ماهیانه (تومان)
1 اسلایدر اول صفحه اصلی 1160 x 410 تماس بگیرید
2 اسلایدر های بعدی صفحه اصلی 1160 x 410 تماس بگیرید
3 بنر بخش دسته بندی صفحه اصلی 380 x 285 تماس بگیرید
4 بنر دوم طولی صفحه اصلی 1000 x 150 تماس بگیرید
5 ساید بار صفحات دسته بندی 300 x 225 تماس بگیرید
6 بنر طولی صفحه محصولات (بیش از 1000 صفحه) 1000 x 150 تماس بگیرید
7 ساید بار صفحه اصلی مجله قنادباشی 300 x 225 تماس بگیرید
8 ساید بار مقالات مجله قنادباشی  (بیش از 100 صفحه) 300 x 225 تماس بگیرید
9 رپورتاژ ساده (1) - تماس بگیرید
10 رپورتاژ ویژه (حدود 800 کلمه) (2) - تماس بگیرید
(1) این تعرفه برای هر رپورتاژ بوده و محدودیت زمانی ندارد.
(2) این رپورتاژ توسط منحصربفرد ترین تیم سئو ایران تهیه و پشتیبانی شده و تعرفه برای هر رپورتاژ بوده و محدودیت زمانی ندارد.

 

لطفا پس از انتخاب نوع تبلیغات درخواستی خود و اطلاع از تعرفه مربوطه، رسید پرداخت وجه را برای ما ارسال کنید.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین محصولات