ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

بدلیل اختلالات بانک ملت، لطفا برای سفارش گذاری از طریق اپلیکیشن یا مرورگری غیر از گوگل کروم جهت پرداخت استفاده کنید.

آقاجون وارد قنادباشی شد

آقاجون وارد قنادباشی شد
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/08/24 0 نظر

امروز شیرینی و آجیل آقاجون به فروشگاه آنلاین قنادباشی پیوست. یکی از قنادی های معروف خیابان وحدت اسلامی به عنوان دومین قنادی عضو این فروشگاه وارد شبکه قنادیهای آنلاین شد. با اینکه این قنادی در محدوده منطقه 12 قرار دارد اما بخش شرقی منطقه فرهنگ را پوشش داده 

آقاجون وارد قنادباشی شد

قنادی آقاجونامروز شیرینی و آجیل آقاجون به فروشگاه آنلاین قنادباشی پیوست. یکی از قنادی های معروف خیابان وحدت اسلامی به عنوان دومین قنادی عضو این فروشگاه وارد شبکه قنادیهای آنلاین شد. قدمت قنادی آقاجون برمی گردد به 10 سال گذشته که تحولی در کیفیت تولیدات قنادی در محله فرهنگ بوجود آورد. با اینکه این قنادی در محدوده منطقه 12 قرار دارد اما بخش شرقی منطقه فرهنگ را پوشش داده است.

 

کیک های این قنادی در عین سادگی دارای کیفیت بالایی است بطوریکه علی رغم بالا رفتن هزینه ها حاضر نیست کیفیت مواد اولیه مصرفی و نتیجتا تولید نهایی را فدای قیمت کند. از کیک های معروف این شیرینی فروشی کیک سفارشی تلخ است که در فروشگاه قنادی آنلاین نیز ارائه شده است.

 

برخی از محصولات قنادی آقاجون

تنوع منوی شیرینی خشک و تر قنادی آقاجون بگونه ای است که تقریبا هر نوع سلیقه ای را پاسخگو است. در اولین ویترین شیرینی های خشک شامل آلمانی، تسمه ای، سوییسی، زبان، فرنتینا، تارت، نازک رژیمی، نازک نارگیلی، کره ای مخصوص خودنمایی می کند. کنار آن ویترینی دیگر قرار دارد که شامل تولیدات گروه دانمارکی و دیگر محصولات شامل کره ای آجیلی، کره ای لوتکا، چیز کیک، باقلوا نارگیلی، باقلوا روسی، ساقه عروس، کره ای مخصوص، گل محمدی (دانمارکی) ، دونات و دانمارکی میوه ای است.

شیرینی خشک و تر قنادی آقاجون شیرینی خشک و تر قنادی آقاجون شیرینی خشک و تر قنادی آقاجون شیرینی خشک و تر قنادی آقاجون
شیرینی تر دسری شیرینی ساق عروس نان خامه ای نان خامه ای سبدی
شیرینی خشک و تر قنادی آقاجون شیرینی خشک و تر قنادی آقاجون شیرینی دسری قنادی آقاجون کیک قنادی آقاجون
پای سیب چیزکیک تارت میوه کیک سفارشی تلخ

 

اما نوبتی که باشد نوبت به ویترین شیرینی های بسیار لذیذ تر می رسد که نمی توان از کنار آن به راحتی گذشت، شیرینی هایی مثل رولت، خامه ای، لطیفه، ناپلئون، تیتابی، دسر مافین، چیز کیک، شطرنجی، رولت ناپلئون، تیرامیسو، دسر موس و ناپلئونی قیفی.

به فروشگاه آنلاین قنادباشی سری بزنید و از تنوع محولات لذت برده و استفاده کنید.

 

در تاریخ 1398/05/02 به روز رسانی شد.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات