ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

بدلیل اختلالات بانک ملت، لطفا برای سفارش گذاری از طریق اپلیکیشن یا مرورگری غیر از گوگل کروم جهت پرداخت استفاده کنید.

Demel تاریخچه شهر وین

Demel تاریخچه شهر وین
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/25 0 نظر

کارکنان آماده به خدمت این کافه قنادی که تاریخچه آن به سال 1786 بر می گردد، هنوز معروفترین دسر های وین مثل دسر آب نباتی بنفشه (candied violet)، دسر cat tongues و کیک شیرینی Eduard-Sacher و دیگر دسرها، بیسکوئیت های همراه چای، کیک های میوه ای، شکلاتی را در بسته بندی شیک مخصوص می توان خرید کرد.

تحریریه قنادباشی: تحریریه قنادباشی طبق روال هر هفته خود، امروز به معرفی یکی از معروفترین شیرینی فروشی های جهان می پردازد. شیرینی ها برای همه ما جذاب هستند، اما این فروشگاه های شیرینی فروشی در دنیا هستند که با ارائه شیرینی و دسرهای متنوع، مطابق با ذائقه مشتری، پادشاهان شیرینی جهان هستند. این بار سری به اتریش و کافه قنادی ''Demel'' می زنیم.

لحظه ای که وارد قنادی می شوید، بوی شیرین شکر و شکلات شما را به خود جذب کرده و حیرت زده داخل ویترین شیشه ای نگاه می کنید که از ردیف هایی رنگارنگ و متنوع مملو شده و شما را بطور غیرقابل تصوری برای خوردن آن تحریک می کند. یک شیرینی که فقط با مقدار مناسب پودر شکر، کره و چای سبز پر شده، لحظه به یادماندنی خاطره انگیزی که منتظر شما است. هر هفته برای آشنایی با مشهورترین شیرینی فروشی های جهان همراه ما باشید.

 

معروفترین شیرینی فروشی های جهان؛ کافه قنادی Demel، اتریش

کارکنان آماده به خدمت این کافه قنادی که تاریخچه آن به سال 1786 بر می گردد، هنوز معروفترین دسر های وین مثل دسر آب نباتی بنفشه (candied violet)، دسر cat tongues و کیک شیرینی Eduard-Sacher را از ویترین شیشه ای خود برای مشتریان سرو می کنند. غیر از این دسر ها، بیسکوئیت های همراه چای، کیک های میوه ای، شکلاتی و دسرها دیگری را در بسته بندی شیک مخصوص می توان از این کافه قنادی سفار داد یا بصورت اینترنتی خرید کرد.

 

تاریخچه کافه قنادی Demel

کافه قنادی Demel که نام کامل آن K. u. K. Hofzuckerbäckerei Demel است، در سال 1786 توسط قنادی به اسم لودویک دهنه (Ludwig Dehne) در کنار سالن سابق تئاتر ملی اتریش در شهر وین اتریش افتتاح شد که بلافاصله پس از افتتاح به موفقیت چشمگیری دست یافت.

 

مربا و عسل شکلات های انگشتی شکلات های مخصوص کیک و دسر
مربا و عسل شکلات های انگشتی شکلات های مخصوص کیک و دسر
تنقلات و آب نبات مخصوص بسته بندی مخصوص بسته بندی دایروی بیسکوئیت های چای و پنیر
تنقلات و آب نبات مخصوص بسته بندی مخصوص بسته بندی دایروی بیسکوئیت های چای و پنیر

 

محصولات کافه قنادی Demel

کافه قنادی Demel که برای دسر آب نباتی بنفشه (candied violet)، دسر cat tongues و کیک شیرینی Eduard-Sacher خود معروف است دارای محصولات زیر می باشد:

وب سایت:  www.demel.com

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

تبلیغات همکاری در فروش سوپرمارکت دیجی کالاتبلیغات در صفحه محصول