ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

« جشنواره عید تا عید » قنادباشی از 13 تیر لغایت 18 مرداد، ارسال رایگان سفارش های بالای 200,000 تومان، اطلاعات بیشتر در خدمات ارسال

کیک و شیرینی رژیمی

کیک و شیرینی رژیمی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/21 0 نظر

آیا راه حل برای افرادی که رژیم دارند یا کسانی که دچار دیابت هستند، حذف شیرینی و کیک است؟ کافی است، جوش شیرین و روغن حذف و بجای آن سبوس و رطب استفاده شود. قنادی بهار برجسته ترین قنادی ایران در زمینه محصولات رژیمی در ایران است که خوشبختانه در فروشگاه آنلاین قنادباشی عرضه شده است. 

تحریریه قنادباشی: افرادی که رژیم دارند، کسانی که دچار دیابت هستند و هرشخصی که به نوعی با این موضوع در ارتباط است؛ این افراد علی رغم اینکه بدنشان بطور طبیعی به سمت شیرینی و شیرینی جات کشش دارد، اما مجبور هستند با آن مبارزه کنند. اما آیا راه حل حذف شیرینی و کیک است؟ پاسخ این سوال منفی است. بدن انسان به همه مواد طبیعی نیاز دارد و در صورت حذف آن بدن به آن حریص تر می شود ولی می توان با استفاده از جایگزین های مناسب، نیاز طبیعی بدن را رفع کنیم. به همین خاطر چندین سال است که صنعت قنادی به فکر افراد رژیمی افتاده است. کافی است برای تهیه کیک و شیرینی در مورد استفاده از روغن و شکر تجدید نظر کنیم. نتیجه کیک و شیرینی رژیمی و بعبارتی محصولات رژیمی است.

معمولا در ارتباط با رژیم افراد با دو مسئله اصلی روبرو هستیم:

  • رژیم چربی
  • رژیم افراد دیابتی

 

انواع رژیم های غذایی

برای اینکه بدانیم چگونه بایستی با این موضوع برخورد کنیم باید مشخص شود، چه نوع رژیم های غذایی مرتبط با کیک و شیرینی وجود دارد. همانطور که در بالا اشاره شد باید بتوانیم برای افراد دارای رژیم چربی و افرادی که دیابت دارند فکری بکنیم.

 

  • کیک و شیرینی برای رژیم چربی

زمانی که چربی شما بالاست و رژیم لاغری را در برنامه خود دارید لازم نیست کیک و شیرینی را از لیست غذایی تان حذف کنید. تفاوت کیک و شیرینی رژیمی با کیک یا شیرینی معمولی، مصرف روغن بالا در تهیه کیک معمولی است و کافی است که در تهیه این ها تجدید نظر کنیم. حذف مواد غذایی که بدن به آن اشتیاق دارد، بطور طبیعی باعث حریص تر شدن بدن نسبت به آن می شود؛ پس برای حل مشکل کافی است از کیک و شیرینی های رژیمی استفاده کنید. راه حل این است که از نرم و اسفنجی بودن کیک و شیرینی صرف نظر کرده و استفاده از جوش شیرین را که برای اسفنجی شدن محصولات استفاده می شود، کنار بگذاریم.

از دیگر ویژگیهای کیک و شیرینی رژیمی استفاده نکردن از مواد نگهدارنده و ضد کپک مثل سوربات کلسیم یا پرپیونات سدیم است. همچنین در این محصولات بجای استفاده از تخم مرغ از پودر آن استفاده می شود که به مراتب مضرات آن برای افراد رژیمی از تخم مرغ کمتر است.

 

  • رژیم قند برای افراد دیابتی

برای اینکه افراد دیابتی بتوانند از محصولات کیک و شیرینی استفاده کنند کافی است جایگزینی برای شکر بیابیم. امروزه از رطب و یا خرما به عنوان جایگزینی در تهیه کیک و شیرینی یاد می شود. با توجه به اینکه کالری این نوع کیک و شیرینی ها 13 است (در 100 گرم) شما می توانید با توجه به رژیم خود ترجیحاً از رطب استفاده کرده و همچنین از خواص سبوس (کالری سبوس صفر است) در تهیه کیک و شیرینی بهره ببرید.

 

خوشبختیم به اطلاع برسانیم، با توجه به شروع همکاری قنادباشی و قنادی بهار محصولات رژیمی برجسته ترین قنادی ایران در زمینه محصولات رژیمی در این فروشگاه عرضه شده است. به گفته مدیران قنادی بهار، از حدود 10، 12سال گذشته سعی کرده اند تا فرمولی برای ساخت شیرینی مخصوص افراد دیابتی به دست بیاورند که در این زمینه هم موفق شده اند و در واقع طبخ شیرینی دیابتی با همان طعم و بوی سنتی در این کارخانه قنادی بهار تولید می شود. نمونه هایی از این محصولات در زیر قرار دارد:

 

شیرینی بهشتی بدون شکر (بهار) شیرینی آردی بدون شکر (بهار) شیرینی کنجدی بدون شکر (بهار) شیرینی برنجی بدون شکر (بهار)
شیرینی بهشتی بدون شکر ( قنادی بهار ) شیرینی آردی بدون شکر ( قنادی بهار ) شیرینی کنجدی بدون شکر ( قنادی بهار ) شیرینی برنجی بدون شکر ( قنادی بهار )
شیرینی مخلوط بدون شکر (بهار) شیرینی زبان و پاپیون بدون شکر (بهار) شیرینی باقلوا بدون شکر (بهار) سوخاری بدون قند فله (بهار)
شیرینی مخلوط بدون شکر ( قنادی بهار ) شیرینی زبان و پاپیون بدون شکر ( قنادی بهار ) شیرینی باقلوا بدون شکر ( قنادی بهار ) سوخاری بدون قند فله ( قنادی بهار )
سوخاری بدون شکر (بهار)      
سوخاری بدون شکر ( قنادی بهار )      

 

 

علاوه بر قنادی بهار ، در حال حاضر « شیرینی سرای ماه بانو » در زمینه کیک و شیرینی خانگی با قنادباشی همکاری می کند و بطور خاص تولیداتی در زمینه کیک های رژیمی دارد که می توانید از بخش کیک های خانگی فروشگاه آنلاین قنادباشی تهیه کنید. نمونه هایی از کیک های رژیمی این تولید کننده خانگی را مشاهده بفرمایید:

 

کیک رژیمی کشمش و گردو (شیرینی سرای ماه بانو) کیک رژیمی عسلی (شیرینی سرای ماه بانو) کیک خیس بدون شکر با شکلات تلخ (شیرینی سرای ماه بانو) کیک اسفنجی رژیمی (شیرینی سرای ماه بانو)
کیک رژیمی کشمش و گردو کیک رژیمی عسلی کیک خیس بدون شکر با شکلات تلخ کیک اسفنجی رژیمی

 

 

در ادامه باید خاطر نشان شود که کیمیا اسنک زیر مجموعه کیمیا مکمل آراد برخی محصولات رژیمی شامل پودر های دسر و کیک رژیمی و اسنک های رژیمی مخصوص ورزشکاران در فروشگاه آنلاین قنادباشی عرضه کرده که می توانید از این محصولات هم بهره مند شوید:

 

 

در تاریخ 1397/06/12 به روز شده است.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات