ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

کافه قنادی Flour امریکا

کافه قنادی Flour امریکا
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/11/04 0 نظر

این بار سری به امریکا و کافه قنادی ''Flour'' می زنیم. این کافه قنادی که در سال 2000 تأسیس شده، به یک خانم تایوانی الاصل تعلق دارد که سالهاست در عرضه کوکی ها و شیرینی های مخصوص فرانسوی و شیرینی های خانگی شهرت دارد.

تحریریه قنادباشی: تحریریه قنادباشی طبق روال هر هفته خود، امروز به معرفی یکی از معروفترین شیرینی فروشی های جهان می پردازد. شیرینی ها برای همه ما جذاب هستند، اما این فروشگاه های شیرینی فروشی در دنیا هستند که با ارائه شیرینی و دسرهای متنوع، مطابق با ذائقه مشتری، پادشاهان شیرینی جهان هستند. این بار سری به امریکا و کافه قنادی ''Flour'' می زنیم. این کافه قنادی که در سال 2000 تأسیس شده، به یک خانم تایوانی الاصل تعلق دارد که سالهاست در عرضه کوکی ها و شیرینی های مخصوص فرانسوی و شیرینی های خانگی شهرت دارد.

 

معروفترین شیرینی فروشی های جهان؛ کافه قنادی Flour، امریکا

کافه قنادی ''Flour'' که در شهر بوستون ایالت ماساچوست امریکا قرار دارد، شیرینی های کره ای صبحانه، کوکی های خانگی، تارت های لذیذ، کیک های مجلل در گروه محصولات قنادی و انواع ساندویچ، سوپ و سالاد را در کافه خود به همراه شیرینی ها به عنوان میان وعده به مشتری های خود ارائه می کند.

اصول کاری ''Flour'' خلق محصولات پر شوری است که حالی مانند کسی که در انتظار غذایی لذیذ، آب از دهانش راه می افتد را در مشتریانش ایجاد کند. این قنادی توجه ویژه ای را نیز به تولید محصولات رژیمی دارد.

 

تاریخچه کافه قنادی Flour

پدر و مادر خانم چانگ (Joanne Chang) که مهاجرانی با اصلیتی تایوانی هستند با هم در زمان دانشجویی در هوستون آشنا شده و نتیجه آن تولد خانم چانگ در سال 1971 بود. این دختر که در اوکلاهاما و تکزاس بزرگ شده است، علاقه وافری به پخت و پز داشت. خانواده چانگ بدلیل رژیم سنتی غذایی خود از مصرف شیرینی های قند دار جلوگیری می کردند، اما پخت کوکی هایی با تکه های شکلات همراه با مادر، یکی از علاقه مندی های خانم چانگ بود. خانم چانگ که ابتدا در رشته نجوم تحصیل می کرد، پس از تغییر رشته، در سال 1991 در رشته ریاضی محض و اقتصاد از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شد. ایشان از همان دوران دانشگاه کوکی های تکه دار را در دانشگاه به فروش می رساند به نحوی که به ''دختر کوکی شکلاتی فروش'' معروف شده بود.

خانم چانگ بعد از فارغ التحصیلی و زمانی که در شرکتی که در زمینه  نظارتی فعال بود، اشتغال داشت، یک طرح توجیهی اقتصادی برای تأسیس شرکتی بنام ''آشپزخانه جوانا'' نوشت و در ادامه آن برای همکاران خود کیک و کوکی می پخت. خانم چانگ برخلاف رشته اصلی خود که رشته اقتصادی بود و بدون داشتن تجربه خاصی برای استخدام به عنوان آشپز درخواست شغلی داد. این خانم بعد از کار در رستوران ''بیبا بوستون'' ، نانوایی ''بنتون وود'' در شهر نیوتون در سال 1995 و رستوران ها و قنادی های دیگر در سال 2000 به بوستون برگشت و ''کافه قنادی Flour'' را افتتاح کرد.

 

محصولات و خدمات کافه قنادی Flour

کافه قنادی Flour دارای 4 منوی اصلی است که عبارتند از :

کیترینگ کافه قنادی Flour امریکا

1- خدمات کیترینگ

- مهمانی های خصوصی

- کیترینگ صبحانه

- کیترینگ نهار

- کیترینگ عصرگاهی

- کیترینگ مجلسی

 

 

 

میان وعده های کافه قنادی Flour امریکا

2- میان وعده های لذیذ کافه

- سالاد و کاسه غلات

- محصولات ساندویچی

- شام ویژه هفتگی

 

 

 

 

3- شیرینی جات

- کیک ها، در سایز های 6 تا 12 اینچ (6 تا 24 نفره) و کیک های 35 تا 45 نفره که هم بصورت اسلایس و هم کیک کامل عرضه می شود.

- کوکی ها

- تارت: تارت میوه تازه، تارت لیمو

- تارتلت: خامه شکلاتی، خامه نارگیل، تارت میوه تازه، تارت لیمو

- پای: خامه شکلاتی، خامه نارگیل، میوه ای لیمو دار

- شیرینی های صبحانه: شامل بیسکوئیت ها، کیک های مافین، شیرینی های کرم دارچینی بدون آجیل، شیرینی های کشمشی، شیرینی شکلاتی، شیرینی های رولتی (کروسانت ها)، شیرینی کارامل تلخ و گردوی امریکایی، کیک قهوه خامه ای شور، کیک تند اسنکی سیب، رولتی پنیری، رولتی دارچینی کره ای قهوه ای

 

کیک کافه قنادی Flour کوکی های کافه قنادی Flour تارت و پای کافه قنادی Flour وعده های صبحانه کافه قنادی Flour
کیک کافه قنادی Flour کوکی های کافه قنادی Flour تارت و پای کافه قنادی Flour وعده های صبحانه کافه قنادی Flour

 

4- محصولات ویژه

این منو شامل تولیدات رژیمی با مواد سالم ارگانیک و غلات، محصولات بدون گلوتن، محصولات بدون آجیل و کیک های عروسی است.

 

میان وعده های کافه قنادی Flour امریکا محصولات بدون گلوتن محصولات بدون آجیل کیک های عروسی
کوکی های کافه قنادی Flour محصولات بدون گلوتن محصولات بدون آجیل کیک های عروسی

 

وب سایت کافه قنادی:  flourbakery.com

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات