ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

طبق دستور دولت برای تعطیلی فروشگاه ها، سفارش ها بعد از 16 فروردین 1399 ارسال خواهد شد.

خدمات ارسال

خدمات ارسال یکی از ابزاری است که فروشگاه های آنلاین برای ترغیب و تشویق بیشتر مشتریان در سیستم های خود اعمال می کنند. بدلیل افزایش قیمت ها فعلا امکان حمل رایگان منتفی شده است و در حال حاضر ارسال با پیک و پست در تهران و پست و تیپاکس برای شهرستان فعال است.

 

طبیعت محصولات فروشگاه های آنلاینی مانند قنادباشی ، امکان نگهداری محصولات را در انبار غیر ممکن می کند. به همین دلیل محصولات بایستی از مبدأ که یا قنادی است و یا فروشنده کالا، برای خریدار ارسال می شود. به همین خاطر درصورتیکه محصولات از برندها و تولید کننده های مختلفی سفارش گذاری شود، به تعداد این برندهایی که سفارش از آنها انتخاب شده، هزینه های حمل مجزایی تعلق می گیرد.

 

 

در تاریخ 1398/03/13 به روز شده است.

 

نظرات

ن هاشمی
۱۳۹۹/۰۱/۱۰۰۰
پاسخدر هر صورت شما باید برای هر محدوده یک لیست تعرفه داشته باشید. ممکن ایت هزینه ی ارسال از مبلغ سفارش بیشتر شود و مشتری باید بداند!
پشتیبانی قنادباشی
۱۳۹۹/۰۱/۱۶۰۰

ممنون از نظرتون.

فعلا بدلیل بار مالی، امکانات لجستیکی مخصوص قنادباشی پیش بینی شده است و برای ارسال سفارش ها، از پیک های مرسوم مانند الوپیک و اسنپ و تپ سی استفاده می کنیم. بیشتر ارسال ها از فروشگاه (که آدرس در بخش تماس با ما وجود دارد) ارسال می شود. به همین خاطر می توانید با داشتن آدرس مقصد برای تست در برنامه های این مجموعه ها وارد شوید تا مبلغ تقریبی حمل مشخص گردد.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات