ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

قوانین حمل رایگان

افزودن امکان حمل رایگان یکی از ابزاری است که فروشگاه های آنلاین برای ترغیب و تشویق بیشتر مشتریان در سیستم های خود اعمال می کنند. قنادباشی هم از این امر متثنی نیست و برای شرایط خاصی این امکان فراهم شده است.

البته در ابتدای کار امکان حمل رایگان برای ''سفارشهای بالای 100،000 تومان'' در نظر گرفته شده بود ولی بدلیل برخی اختلالات ناشی از عدم آگاهی کامل برخی مشتریان، این امکان فعلا متوقف شده است.

 

طبیعت محصولات فروشگاه های آنلاینی مانند قنادباشی ، امکان نگهداری محصولات را در انبار غیر ممکن می کند. به همین دلیل محصولات بایستی از مبدأ که یا قنادی است و یا فروشنده کالا، برای خریدار ارسال می شود. به همین خاطر درصورتیکه محصولات از برندها و تولید کننده های مختلفی سفارش گذاری شود، به تعداد این برندهایی که سفارش از آنها انتخاب شده، هزینه های حمل مجزایی تعلق می گیرد.

 

حمل رایگان فقط در صورتی تعلق خواهد گرفت که محصولهای درخواست شده در یک سفارش از یک فروشنده انتخاب شوند. دقت شود که نام فروشنده هر محصول در عنوان محصول و داخل پرانتز آورده شده است.

 

لذا تصمیم بر آن شد تا موضوع حمل رایگان تا فراهم شدن بستر فنی لازم برای استفاده از آن متوقف شده و این امکان تنها برای موارد زیر و خرید های بالای 200،000 تومان اعمال خواهد شد:

  • سفارش محصولات بخش لوازم قنادی (کد تخفیف : freedelivery )
  • سفارش بخش مواد اولیه قنادی (کد تخفیف : freedelivery )

 

 

البته با توجه به سیاست های برخی مجموعه هایی که با فروشگاه آنلاین قنادباشی همکاری می کنند، شرایط خاصی برای حمل رایگان در آنها اعمال شده است که عبارتند از:

 

برای استفاده از این تسهیلات مشتری های عزیز بایستی  در هنگام نهایی سازی سفارش، کدهای تخفیف فوق را در بخش ''کد تخفیف'' سبد خرید اعمال کنند، تا هزینه حمل به ''حمل رایگان'' تغییر یابد.

 

در تاریخ 1397/08/20 به روز شده است.

 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات