ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

بنا به دستور ستادملی مقابله با کرونا، از تاریخ 1 آذر تا زمان رفع محدودیت ها، سفارش ها فقط بصورت غیر حضوری و طبق « خدمات ارسال » خواهد بود.

خدمات ارسال

 

با توجه به وضعیت فعلی از تاریخ 1 آذر تا اصلاع ثانوی ساعت کاری فروشگاه هر روز (غیر از پنجشنبه و جمعه ها) از ساعت 11 تا 14 است و در حال حاضر ارسال با پیک و پست در تهران و پست و تیپاکس برای شهرستان فعال است.

 

بنا به دستور ستادملی مقابله با کرونا، از تاریخ 1 آذر تا زمان رفع محدودیت ها، سفارش های فروشگاه آنلاین قنادباشی فقط بصورت غیر حضوری و طبق « خدمات ارسال » خواهد بود.

ساعات کاری عادی فروشگاه برای فروش حضوری  از ساعت 10 صبح الی 17:30 است.

 

 

خدمات ارسال با پیک

در حال حاضر ارسال سفارش های تهران بصورت روزانه (نهایتا با یک روز تأخیر) با پیک های مرسوم مانند اسنپ و الوپیک (هزینه ارسال به عهده مشتری) با توجه به شرایط آب و هوا و محدودیت ها ارسال خواهد شد.

 

 

خدمات ارسال با پست یا تیپاکس

با توجه به حجم بالای سفارش ها و زمان لازم برای بسته بندی آنها، ارسال های پستی با یک روز تأخیر انجام خواهد شد.

 

فروشگاه آنلاین قنادباشی هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات ناشی از حمل، پس از تحویل سفارش به پست، تیپاکس یا باربری ندارد.

 

در تاریخ 1399/09/01 به روز شده است.

نظرات

ن هاشمی
۱۳۹۹/۰۱/۱۰۰۰
پاسخدر هر صورت شما باید برای هر محدوده یک لیست تعرفه داشته باشید. ممکن ایت هزینه ی ارسال از مبلغ سفارش بیشتر شود و مشتری باید بداند!
پشتیبانی قنادباشی
۱۳۹۹/۰۱/۱۶۰۰

ممنون از نظرتون.

فعلا بدلیل بار مالی، امکانات لجستیکی مخصوص قنادباشی پیش بینی شده است و برای ارسال سفارش ها، از پیک های مرسوم مانند الوپیک و اسنپ و تپ سی استفاده می کنیم. بیشتر ارسال ها از فروشگاه (که آدرس در بخش تماس با ما وجود دارد) ارسال می شود. به همین خاطر می توانید با داشتن آدرس مقصد برای تست در برنامه های این مجموعه ها وارد شوید تا مبلغ تقریبی حمل مشخص گردد.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات