ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

بنا به دستور ستادملی مقابله با کرونا، از تاریخ 1 آذر تا زمان رفع محدودیت ها، سفارش ها فقط بصورت غیر حضوری و طبق « خدمات ارسال » خواهد بود.

شیرینی های ملل

علت نامگذاری شیرینی دانمارکی و تنوع آن در ملل مختلف

علت نامگذاری شیرینی دانمارکی و تنوع آن در ملل مختلف

همه ما در طول زندگی خود به وفور طعم لذیذ شیرینی دانمارکی را چشیده‌ایم و به هیچ عنوان نمی‌شود از کنار این شیرینی بی اعتنا عبور کرد. اما همیشه گوشه ذهن ما یک سؤال وجود دارد و آن سؤال این است که '' علت نامگذاری شیرینی دانمارکی ''، آن هم در ایران چیست؟ البته در مقطعی شیرینی‌های دانمارکی با نام '' شیرینی گل محمدی '' عرضه شد

بوسه بول هلندی غول شیرینی خامه ای

بوسه بول هلندی غول شیرینی خامه ای

هلند یکی دیگر از کشو های اروپا است که جایی برای خود در صنعت قنادی اروپا دارد. بوسه بول (Bossche Bol) یکی از سنتی ترین و معروف ترین شیرینی های هلند است. این شیرینی که نوعی شیرینی خامه ای است که به وفور بصورت دسر در کافی شاپ های هلند سرو می شود.

پتی فُر، یک لقمه فرانسوی

پتی فُر، یک لقمه فرانسوی

پتی فر که در فرانسه با نام های دیگر petits fours و mignardises معروف است، نوعی دسر است با طعم های مختلف و خوشمزه و به صورت لایه لایه تولید می شود و در مورد اندازه آن باید گفت که به صورت یک لقمه دسری مناسب است. petit four نامی فرانسوی به معنی ''فر کوچک'' است.

معروفترین شیرینی های ملل

معروفترین شیرینی های ملل

بهتر است در ابتدا به معروفترین شیرینی های هر کشور، پرداخته شود تا تصویری کلی از دنیای قنادی ملل با انواع کیک ها، کوکی، بیسکوئیت، ژله، بستنی، پای، پودینگ و آبنبات به ما بدهد. در ادامه مطلب آلبوم بهترین شیرینی های مختلف ملل را ورق می زنیم.