ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

جشنواره ارسال رایگان سفارش های بالای 200,000 تومان؛ ضمنا برای آگاهی از اطلاعیه پست، حتما « خدمات ارسال » را مطالعه نمایید.

با توجه به اختلالات بانک ملت، برای پرداخت از مرورگری غیر از کروم استفاده فرمایید.

قنادی های ایران

معروف ترین قنادی های تبریز و آجیل فروشی های آن

معروف ترین قنادی های تبریز و آجیل فروشی های آن

معروف ترین قنادی های تبریز عنوانی است که امسال که سال گردشگری تبریز نامگذاری شده، مورد توجه توریست های داخلی و خارجی قرار گرفته است. معرفی بهترین قنادی های تبریز و آجیل فروشی های تبریز که به عنوان پایتخت قنادی ایران نام برده می شود کاری بسیار سخت می باشد. تحریریه قنادباشی سعی کرده است که در حد بضاعت خود به آن بپردازد.

قنادی رضا شیراز بهترین کیک تولد شیراز

قنادی رضا شیراز بهترین کیک تولد شیراز

شیراز شهری با شیرینی های سنتی و خوش طعم است. قنادی رضا شیراز با قدمت 60 ساله کارش را با پخت مسقطی در شیراز آغاز کرد و انواع کیک های تولد و عروسی، تولد، نامزدی ، لاکچری، انواع شیرینی جات، سوغات های مخصوص شیراز از برترین کار های این شیرینی سرا است.

حاج خلیفه، پدر قنادی ایران

حاج خلیفه، پدر قنادی ایران

نام ''حاج خلیفه رهبر'' با شناسنامه صنعت قنادی در ایران و همچنین تولید کننده اصلی قطاب یزد گره خورده است. ''حاج خلیفه رهبر'' کارش را با پخت اولین شیرینی در سال 1295 خورشیدی در کارگاهی کوچک در یزد آغاز کرد و امروز به ''بنگاه شیرینی سازی حاج خلیفه علی رهبرو شرکاء'' تبدیل شده است.

قنادی تشریفات تبریز ، قنادی مدرن با محصولات سنتی تبریز

قنادی تشریفات تبریز ، قنادی مدرن با محصولات سنتی تبریز

'' قنادی تشریفات تبریز '' در سال 1380 در تبریز تأسیس شد و هم اکنون با دو شعبه فعال از به نام ترین برند های کیک و شیرینی در تبریز می باشد. قنادی تشریفات یکی از قنادیهای معروف تبریز می باشد که شیرینی های بسیار خوشمزه و تازه ، سوغاتیهای تبریز مثل اریس، نوقا، آجیل  و …..می توانید از آنجا تهیه کنید.

سوغاتی های تبریز ، پایتخت قنادی ایران

سوغاتی های تبریز ، پایتخت قنادی ایران

تبریز پایتخت گردشگری ایران و شهر جهانی فرش است. تبریز به غیر از شهر فرش، شهر شیرینی و آجیل ایران هم هست. گزافه نیست که گفته شود که '' تبریز پایتخت قنادی ایران '' می باشد هرچند در بعضی تولیدات نام تبریز جهانی نیز شده است. البته پنیر لیقوان تبریز هم جای خاص خود را درصبحانه‌ دارد. اما سوغات تبریز را از کجا می‌شود خرید؟ 

قدمت قنادی در ایران

قدمت قنادی در ایران

این‌که چه کسی، کجا و چه سالی آستین بالا زد و با چه انگیزه‌ای آرد و روغن و شکر را مخلوط کرد و از خمیر نرم به دست آمده، گلوله‌هایی کوچک‌تر و بزرگ‌تر از گردو جدا کرد و با فشار دست به آن فرم داد و بعد هم آنها را به دست تنورهای داغ سپرد، مشخص نیست؛ اما او یا آنها در زمانی نامعلوم کاری کرده‌اند که امروز میلیاردها انسان، شیرینی فکر خلاقشان را زیر دندان احساس می‌کنند.