ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

پدیده غرب در قنادباشی

پدیده غرب در قنادباشی
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/14 0 نظر

مجموعه '' پدیده غرب '' سومین عضو فروشگاه آنلاین '' قنادباشی '' شد. '' شیرینی و خشکبار پدیده غرب '' که شعبه اول آن در اشرفی اصفهانی و شعبه دوم آن در شهرک گلستان (شهرک راه آهن) است به شبکه فروش قنادباشی پیوست. این مجموعه در سال 1390 با هدف ارائه محصولات با کیفیت در صنعت شیرینی پزی فعالیت خویش را آغاز کرده است.

تحریریه قنادباشی: مجموعه ''پدیده غرب'' سومین عضو فروشگاه آنلاین ''قنادباشی'' شد. ''شیرینی و خشکبار پدیده غرب'' که شعبه اول آن در اشرفی اصفهانی و شعبه دوم آن در شهرک گلستان (شهرک راه آهن) است به شبکه فروش قنادباشی پیوست. این مجموعه در سال 1390 با هدف ارائه محصولات با کیفیت در صنعت شیرینی پزی فعالیت خویش را آغاز کرده است.

مجموعه پدیده غرب با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات شیرینی پزی و نیز جذب نیروی انسانی مستعد و توانمند در این حوزه توانست در مدت زمانی کوتاه به برندی حائز اهمیت در این صنعت تبدیل شود و پس از سه سال فعالیت مستمر و با هدف ارائه سطح کیفی محصولات، در سال 1393 شعبه دوم خود را در شهرک راه آهن (شهرک گلستان) افتتاح کرده است.

 

محصولات پدیده غرب

شیرینی و خشکبار پدیده غرب در زمینه ی آماده سازی و ارائه انواع محصولات زیر فعالیت دارد :

 

گواهینامه ها

از جالب ترین مواردی که نشان از اهمیت پیشرو بودن در کیفیت است، تمرکز بر مشتری مداری و تلاش مستمر برای الگو قرار دادن سیستم های مدیریت کیفیت و اخذ استاندارهای لازم برای قنادی می باشد که گواهینامه های اخذ شده عبارتند از:

ایزو 9001- سیستم مدیریت کیفیت ایزو 10002 - سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ایزو 10004 - سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان
ایزو 9001- سیستم مدیریت کیفیت ایزو 10002 - سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ایزو 10004 - سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتریان

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات