ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

تا اطلاع ثانوی، فقط سفارشهای غیرحضوری پذیرفته می شود. نحوه و زمانبندی ارسال براساس شرایط اعلام شده در خدمات ارسال است.

ترگل و افتتاحیه آزمایشی قنادی آنلاین

ترگل و افتتاحیه آزمایشی قنادی آنلاین
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/08/22 0 نظر

به عنوان اولین قنادی دعوت شده به فروشگاه قنادی آنلاین ، سراغ ''شیرینی و آجیل ترگل'' رفتیم. از شروع کار این قنادی در منطقه منیریه مدت نسبتا کوتاهی می گذرد ولی تیم مجرب باعث شده در همین مدت کم، حتی سلیقه های سخت گیر را نیز به خود جذب کند.

به عنوان اولین قنادی دعوت شده به فروشگاه قنادی آنلاین ، سراغ '' شیرینی و آجیل ترگل '' رفتیم. با مسئول جوان و در عین حال باتجربه این قنادی همکلام شدیم تا بتوانیم باب همکاری متقابل را در فروشگاه خود باز کنیم. از وضعیت روز صنعت قنادی به خصوص در تهران صحبت شد تا رسیدیم به تکنولوژی های مدرن که به کمک قنادی ها آمده است. از شروع کار این قنادی در منطقه منیریه مدت نسبتا کوتاهی می گذرد ولی تیم مجرب باعث شده در همین مدت کم، حتی سلیقه های سخت گیر را نیز به خود جذب کند.

 

ترگل و افتتاحیه آزمایشی قنادی آنلاین

قنادی ترگلبه عنوان اولین قنادی دعوت شده به فروشگاه قنادی آنلاین ، سراغ '' شیرینی و آجیل ترگل '' رفتیم. با مسئول جوان و در عین حال باتجربه این قنادی همکلام شدیم تا بتوانیم باب همکاری متقابل را در فروشگاه خود باز کنیم. از وضعیت روز صنعت قنادی به خصوص در تهران صحبت شد تا رسیدیم به تکنولوژی های مدرن که به کمک قنادی ها آمده است. از شروع کار این قنادی در منطقه منیریه مدت نسبتا کوتاهی می گذرد ولی تیم مجرب باعث شده در همین مدت کم، حتی سلیقه های سخت گیر را نیز به خود جذب کند.

 

 

برخی از محصولات قنادی ترگل

طراحی دکوراسیون داخلی آن باعث شده است تولیدات خود را مانند کیک های روز با طراحی زیبا، انواع شیرینی ها، آجیل هایی با کیفیت خوب با جلوه عالی داشته باشد. به ویترین کیک ها که نگاه می کنی کیک های بی بی با همان کیفیت خودنمایی می کند. کیک های دیگر نیز مثل کیک شکلاتی رشته ای ، کیک چتری و کیک ردولوت زیبایی ویترین کیک ها را دوچندان کرده که اتفاقا با توجه به جانمایی مناسب آن از بیرون قنادی نیز جلوه ای دارد. برخی از محصولات ترگل را در زیر مشاهده می کنید.

محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل
شیرینی تر شیرینی دانمارکی شیرینی رولت کیک ردولوت
محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل
کیک روکش فوندانت چتری کیک شکلاتی رنده ای کیک طرح پیراهن کیک ردولوت قلب
محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل محصولات قنادی ترگل  
شمع علامت سوال کیک  فوندانت طرح وزنه برداری کیک تصویری 2 کیلویی سایز A4  

 

 

موقعیت مکانی

موقعیت مکانی مناسبی که '' شیرینی و آجیل ترگل '' در منطقه قدیمی تهران -منیریه- دارد، باعث شده دسترسی به آن از هر نقطه منطقه ساده باشد، کافی است از میدان منیریه به سمت خیابان کارگر حرکت کنید تا در انتهای خیابان معیری سردر قنادی در بخش شمالی خیابان خود را نمایان کند. اغلب فروشگاه های جدیدی که در هر منطقه افتتاح می شود مجبور هستند تا تبلیغات وسیعی برای جذب مشتری داشته باشند، اما این قنادی راز موفقیت دارد که بیشتر قنادی‌های معروف از آن بهره مند هستند و آن هم نه تبلیغات وسیع، که کیفیت آنها و تبلیغ دهان به دهانی است که مشتریان طی همین مدت کوتاه انجام داده‌اند. مردم معمولا به قنادی‌هایی که قدمت بیشتری دارند اعتماد بیشتری می‌کنند، اما تولیدات خوب با قیمتهای مناسب موفقیت سریعی را رقم زده است.

 

در تاریخ 1398/05/02 به روز رسانی شد.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

تبلیغات در صفحه محصول