ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

با توجه به اختلالات بانک ملت، برای پرداخت از این درگاه لطفا از مرورگر کروم استفاده نفرمایید.

قنادی های تهران

10 کافه برتر تهران با منوی طعم  کیک خانگی

10 کافه برتر تهران با منوی طعم کیک خانگی

رشد کافه ها در تهران با سرعت چشمگیری رو به افزایش است. وجود کیک براونی ، چیزکیک ، پای سیب و کیک هویج ، کیک خانگی در منوی همه کافه ها دیده شده و مشترک است.

قنادی بهار ، اولین قنادی تهران در قنادباشی

قنادی بهار ، اولین قنادی تهران در قنادباشی

همانطور که قبلا در '' اولین قنادی تهران '' اشاره شد، '' قنادی بهار '' قدیمی ترین قنادی تهران است که در سال 1317 تأسیس شده است. از امروز '' قنادی بهار '' یه عنوان اولین و قدیمی ترین قنادی تهران به فروشگاه آنلاین قنادباشی پیوست.

کافه قنادی فرانسه یکی از قدیمی ترین قنادی های ایران

کافه قنادی فرانسه یکی از قدیمی ترین قنادی های ایران

کافه قنادی فرانسه یکی از قدیمی ترین قنادی های تهران به حساب می آید. کافه قنادی فرانسه که از نظر قدمت هم سن و سال قنادی لرد است و بیش از نیم قرن از عمر آن گذشته و از قدیمی‌ترین و نوستالژیک‌ترین نقاط تهران٬ بویژه برای جوانان قدیم و دانشجویان ادوار مختلف دانشگاه تهران و مشتریان کتابفروشی‌های راسته انقلاب است.

قنادی ناتلی ، قنادی با اصالت گرجی در قلب تهران

قنادی ناتلی ، قنادی با اصالت گرجی در قلب تهران

قنادی ناتلی که اصالتی گرجی داشته و یکی از قدیمی ترین قنادی های تهران نیز به حساب می آید، در سال 1324 اولین شعبه خود در ایران را به نام ''قنادی وطن'' در خیابان تربیت تبریز افتتاح کرد. امروزه قنادی ناتلی یکی از مدرن ترین قنادی های ایران است که در مسیر پیشرفت و بر طبق اصول تکنولوژی مدرن روز فعالیت می کند.

'' لرد '' ترین تارت های میوه ای تهران

'' لرد '' ترین تارت های میوه ای تهران

از بین قدیمی ترین قنادی های تهران نام ''کافه قنادی لرد'' هم به چشم می خورد که از سال 1344 دایر است. تارت‌های آن از محبوب‌ترین شیرینی‌های این قنادی است که البته نان خامه‌ای‌ از دیگر جذابیت های قنادی لرد می باشد. البته کافه ای در طبقه دوم آن با سرو یک قهوه ترک خوب و مرغوب شما را به گذشته های دور می برد.

هانس محبوبترین تارت میوه

هانس محبوبترین تارت میوه

وقتی قرار است در ضیافتی از شما با تارت پذیرایی شود، شنیدن نام قنادی هانس گریز ناپذیر است. قنادی هانس را می توان دومین قنادی قدیمی تهران است. معروف ترین و محبوب ترین محصولات این قنادی تارت میوه و پای های آن است.

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) ، سلطان شیرینی و کیک خامه دار

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) ، سلطان شیرینی و کیک خامه دار

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) در شهرک غرب برای انواع شیرینی ها، دسرها و کیک های رنگارنگ و خوش مزه معرف است و فروشگاهی با دکوراسیونی شیک، مدرن و متفاوت می باشد. از نکات برجسته این شیرینی فروشی کیک های خامه ای آن است.

پدیده غرب در قنادباشی

پدیده غرب در قنادباشی

مجموعه '' پدیده غرب '' سومین عضو فروشگاه آنلاین '' قنادباشی '' شد. '' شیرینی و خشکبار پدیده غرب '' که شعبه اول آن در اشرفی اصفهانی و شعبه دوم آن در شهرک گلستان (شهرک راه آهن) است به شبکه فروش قنادباشی پیوست. این مجموعه در سال 1390 با هدف ارائه محصولات با کیفیت در صنعت شیرینی پزی فعالیت خویش را آغاز کرده است.

آقاجون وارد قنادباشی شد

آقاجون وارد قنادباشی شد

امروز شیرینی و آجیل آقاجون به فروشگاه آنلاین قنادباشی پیوست. یکی از قنادی های معروف خیابان وحدت اسلامی به عنوان دومین قنادی عضو این فروشگاه وارد شبکه قنادیهای آنلاین شد. با اینکه این قنادی در محدوده منطقه 12 قرار دارد اما بخش شرقی منطقه فرهنگ را پوشش داده 

ترگل و افتتاحیه آزمایشی قنادی آنلاین

ترگل و افتتاحیه آزمایشی قنادی آنلاین

به عنوان اولین قنادی دعوت شده به فروشگاه قنادی آنلاین ، سراغ ''شیرینی و آجیل ترگل'' رفتیم. از شروع کار این قنادی در منطقه منیریه مدت نسبتا کوتاهی می گذرد ولی تیم مجرب باعث شده در همین مدت کم، حتی سلیقه های سخت گیر را نیز به خود جذب کند.

اولین قنادی تهران

اولین قنادی تهران

اولین قنادی در تهران کدام قنادی بوده؟ چه زمانی اولین قنادی شروع به فعالیت کرد؟ ارائه شیرینی در کافه ها آنها را به اولین کافه قنادی های تهران تبدیل کرد.