ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

تا اطلاع ثانوی، فقط سفارشهای غیرحضوری پذیرفته می شود. نحوه و زمانبندی ارسال براساس شرایط اعلام شده در خدمات ارسال است.

تعرفه های 1398 اتحادیه قنادن تهران

تعرفه های 1398 اتحادیه قنادن تهران
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/05/16 0 نظر

تعرفه های 1398 اتحادیه قنادن تهران که شامل قیمت گذاری می‌شود به صورت خالص فروشی و با احتساب وزن جعبه به واحد های صنفی تهران اعلام شد که رشد بیش از 34 درصدی نسبت به نرخ های قبل داشته است.

تعرفه های 1398 اتحادیه قنادن تهران که شامل قیمت گذاری می‌شود به صورت خالص فروشی و با احتساب وزن جعبه به واحد های صنفی تهران اعلام شد که رشد بیش از 34 درصدی نسبت به نرخ های قبل داشته است.

 

تعرفه های 1398 اتحادیه قنادن تهران

تعرفه های 1398 اتحادیه قنادن تهران که شامل قیمت گذاری می‌شود به صورت خالص فروشی و با احتساب وزن جعبه به واحد های صنفی تهران اعلام شد که رشد بیش از 34 درصدی نسبت به نرخ های قبل داشته است. چنانچه در اردیبهشت ماه امسال و در مطلب « افزایش قیمت شیرینی در سال 98 در پی افزایش قیمت مواد اولیه و دستمزد » به نقل از علی بهره مند اعلام شد، افزایش قیمت در سال 1398 قطعی بود.

در آن مقطع ایشان اعلام کردند: افزایش قیمت شیرینی در سال 98 در پی افزایش قیمت مواد اولیه و دستمزد، مهمترین رویداد سال 1398 خواهد بود. با افزایش قیمت مواد اولیه شیرینی از جمله آرد ، روغن مایع ، شکر و برخی اقلام دیگر و افزایش دستمزد کارگران، قیمت تمام شده شیرینی ها افزایش خواهد یافت.

ایشان با اشاره به افزایش قیمت برخی مواد اولیه در تولید شیرینی گفته بودند: در سال جاری شاهد افزایش برخی مواد اولیه شیرینی از جمله آرد، روغن مایع، شکر و برخی اقلام دیگر بوده‌ایم و با توجه به افزایش دستمزد کارگران، قیمت تمام شده تولید شیرینی برای قنادان افزایش یافته است.

علی بهرمند همچنین خاطر نشان کرده بود: با توجه به این افزایش قیمت‌ها و بخصوص افزایش 34 درصدی دستمزد و حقوق کارگران در سال جاری، قیمت اتحادیه برای شیرینی‌هایی که تا پیش از این بر اساس قیمت‌گذاری اتحادیه عرضه می‌شدند، افزایش خواهد یافت. وی تاکید کرده بود: هنوز هیچ تصمیمی درباره میزان افزایش قیمت شیرینی گرفته نشده و همکاران ما در حال آنالیز قیمت مواد اولیه و قیمت تمام شده شیرینی هستند.

 

 به گزارش تحریریه قنادباشی، در پی این موضوع، نرخ جدید انواع شیرینی درجه یک برای اعمال در تهران بر اساس‌نامه اتاق اصناف تهران توسط اتحادیه صنف دارندگان قنادی شیرینی فروشی و کافه‌ قنادی تهران از ابتدای مرداد ماه به واحدهای صنفی قنادی اعلام شد:

 

تعرفه 1398 اتحادیه قنادن تهراندر این اعلامیه آمده است نرخ هر کیلوگرم:

- " شیرینی تر و خامه‌ای " 35 هزار تومان

- " گل محمدی " 28 هزار تومان

- " زبان و پاپیون " و " برنجی " 28 هزار تومان

- " کیک یزدی " 21 هزار تومان

که باید به‌صورت خالص و بدون احتساب وزن جعبه فروخته شود.

بر این اساس وزن جعبه‌های:

نیم کیلوگرمی 70 گرم

750 گرمی 100 گرم

یک کیلوگرمی 125 گرم

یک و نیم کیلوگرمی 170 گرم

دو کیلوگرمی 210 گرم

3 کیلوگرمی 260 گرم

 

 

اپلیکیشن‌های فروش کیک به قوانین صنفی توجهی ندارند

علی بهرمند ، رئیس اتحادیه قنادن تهرانبه گزارش روابط عمومی اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران، علی بهرمند گفت: فروشگاه‌های مجازی عرضه کیک و شیرینی استعلامی در زمینه شرایط صنفی واحدهای خود نگرفته‌اند. علی بهرمند رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران اظهار کرد: در صنف شیرینی‌پز 180 قلم کالا به عنوان مواد مصرفی مورد استفاده است که 70 درصد این اقلام از طریق واردات در کشور تامین می‌شود.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران یادآور شد: تمام مواد اولیه مصرفی صنف قنادان در کشور موجود است که واحدهای صنفی نیاز خود را از بازار آزاد تامین می‌کنند، اما قیمت آن‌ها به شدت افزایش یافته که در قیمت محصول نهایی و هزینه‌های تولید تأثیر قابل توجهی داشته است. وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات موجود برای این صنف، افزایش قیمت و شرایط تامین شکر بود که در حدود دو ماه پیش قیمت این محصول به محدوده 9 هزار تومان رسید که با عرضه دولتی این محصول، قیمت آن کاهش یافت که به نظر می‌رسد اگر عرضه دولتی این محصول ادامه داشته باشد، شرایط بهتری برای واحدهای صنفی رقم خواهد خورد.

بهرمند در رابطه با رشد و ارتقاء فناوری و تأثیر آن بر کسب و کارهای صنفی گفت: اتحادیه در زمینه ورود واحدهای صنفی به فضای مجازی و فناوری‌های به‌روز تاکید ویژه‌ای داشته و خواسته شده واحدهای صفنی به طور مستقیم از فناوری‌های روز استفاده کنند.

علی بهرمند اظهار کرد: در ماه‌های اخیر برنامه‌های کاربردی و سایت‌های بسیاری در زمینه تولید و عرضه کیک و شیرینی فعال شده‌اند که تا به امروز بسیاری از این سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی با اتحادیه ارتباطی نگرفته‌اند و شرایط صنفی و تخصصی واحدهای معرفی شده و فعال در این برنامه‌ها به تائید اتحادیه نرسیده است.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

نظرات