ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

« جشنواره عید تا عید » قنادباشی از 13 تیر لغایت 18 مرداد، ارسال رایگان سفارش های بالای 200,000 تومان، اطلاعات بیشتر در خدمات ارسال

'' لرد '' ترین تارت های میوه ای تهران

'' لرد '' ترین تارت های میوه ای تهران
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/19 0 نظر

از بین قدیمی ترین قنادی های تهران نام ''کافه قنادی لرد'' هم به چشم می خورد که از سال 1344 دایر است. تارت‌های آن از محبوب‌ترین شیرینی‌های این قنادی است که البته نان خامه‌ای‌ از دیگر جذابیت های قنادی لرد می باشد. البته کافه ای در طبقه دوم آن با سرو یک قهوه ترک خوب و مرغوب شما را به گذشته های دور می برد.

تحریریه قنادباشی: امروز هم تحریریه قنادباشی میزبان شما برای معرفی یکی دیگر از قنادی های برتر تهران است. از بین قدیمی ترین قنادی های تهران نام ''کافه قنادی لرد'' هم به چشم می خورد که از سال 1344 دایر است. تارت‌های آن از محبوب‌ترین شیرینی‌های این قنادی است که البته نان خامه‌ای‌ از دیگر جذابیت های قنادی لرد می باشد. البته کافه ای در طبقه دوم آن با سرو یک قهوه ترک خوب و مرغوب شما را به گذشته های دور می برد.

 

'' لرد '' ترین تارت های میوه تهران

از میدان ولیعصر که به سمت میدان هفت تیر بروید بعد از خیابان حافظ وارد خیابان استاد نجات الهی (ویلا) بشوید. کمی پایین تر به کافه قنادی لرد، از قنادی‌های قدیمی تهران که از سال 1344 دایر است بر می خورید. تارت‌های آن از محبوب‌ترین شیرینی‌های این قنادی است که البته نان خامه‌ای‌ از دیگر جذابیت های قنادی لرد می باشد. البته این قنادی بزم خود را با راه اندازی یه کافه در طبقه دومش تکمیل کرده که با سرو یک قهوه ترک خوب و مرغوب می توانید مدتی به گذشته های دور سیر کنید و لحظاتی از زندگی ماشینی امروز دور شوید.

 

آدرس :

تهران – استادنجات الهی، ویلا، نرسیده به خیابان کریمخان زند، نبش بن بست چلیپا، پلاک 186

شماره تماس : 88900833

 

محصولات '' کافه قنادی لرد ''

مهمترین و معروفترین تولیدات ''کافه قنادی لرد'' تارت و نان خامه ای می باشد. انواع تولیدات اصلی این شیرینی فروشی بصورت زیر است:

1- شیرینی خشک: تارت، دانمارکی، گاتای مخصوص لرد، کوکی

2-نان ها: پای، کاپ کیک

3- دسرها: دسر، چیزکیک، موس

4- شیرینی های تر: نان خامه ای، ناپلئونی، رولت

5- کیک های یخچالی (کیک های عروسی، کیک های تولد): خامه ای، ولنتاین، سفارشی

 

بزودی در فروشگاه آنلاین قنادباشی با محصولات ''کافه قنادی لرد'' در خدمت شما خواهیم بود.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.    

نظرات