ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

بدلیل اختلالات بانک ملت، لطفا برای سفارش گذاری از طریق اپلیکیشن یا مرورگری غیر از گوگل کروم جهت پرداخت استفاده کنید.

معروفترین شیرینی فروشی ها جهان (2)

معروفترین شیرینی فروشی ها جهان (2)
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/14 0 نظر

شیرینی ها برای همه ما جذاب هستند، اما این فروشگاه های شیرینی فروشی در دنیا هستند که با ارائه شیرینی و دسرهای متنوع، مطابق با ذائقه مشتری، پادشاهان شیرینی جهان هستند. تحریریه قنادباشی این بار سری به کانادا و نان فانتزی ''پنجه خرس'' (Bear’s Paw Bakery) زده است.

تحریریه قنادباشی: تحریریه قنادباشی طبق روال هر هفته خود، امروز به معرفی یکی از معروفترین شیرینی فروشی های جهان می پردازد. شیرینی ها برای همه ما جذاب هستند، اما این فروشگاه های شیرینی فروشی در دنیا هستند که با ارائه شیرینی و دسرهای متنوع، مطابق با ذائقه مشتری، پادشاهان شیرینی جهان هستند. این بار سری به کانادا و نان فانتزی ''پنجه خرس'' (Bear’s Paw Bakery) می زنیم.

 

لحظه ای که وارد قنادی می شوید، بوی شیرین شکر و شکلات شما را به خود جذب کرده و حیرت زده داخل ویترین شیشه ای نگاه می کنید که از ردیف هایی رنگارنگ و متنوع مملو شده و شما را بطور غیرقابل تصوری برای خوردن آن تحریک می کند. یک شیرینی که فقط با مقدار مناسب پودر شکر، کره و چای سبز پر شده، لحظه به یادماندنی خاطره انگیزی که منتظر شما است. هر هفته برای آشنایی با مشهورترین شیرینی فروشی های جهان همراه ما باشید.

 

معروفترین شیرینی فروشی های جهان؛ نان فانتزی پنجه خرس، کانادا

وقتی بیرون هوا سرد است، نان فانتزی ''پنجه خرس'' که در مدار مرزی ایالت آلبرتا وقتی کوه ها را پشت سر می گذارید، با شیرینی های گرم، مثل کلوچه های دارچینی سفت، مافین هایی با خامه شکلات تمشکی و کران بری سیب، کوکی و شیرینی های رولتی، از شما پذیرایی می کند. این نان فانتزی با پای سیب های Granny Smith و کیک هویج خود معروف است.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

تبلیغات همکاری در فروش سوپرمارکت دیجی کالاتبلیغات در صفحه محصول