ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) ، سلطان شیرینی و کیک خامه دار

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) ، سلطان شیرینی و کیک خامه دار
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/05 0 نظر

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) در شهرک غرب برای انواع شیرینی ها، دسرها و کیک های رنگارنگ و خوش مزه معرف است و فروشگاهی با دکوراسیونی شیک، مدرن و متفاوت می باشد. از نکات برجسته این شیرینی فروشی کیک های خامه ای آن است.

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) با عباراتی چون ''همه جور شیرینی خامه ایش معرکس!''، ''اصلن تو کیک های خامه ای سلطانه'' ''شیرینی های تر خامه دارش عالیه!'' . اینها توصیف هایی است که از شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) در شهرک غرب شنیدیه ایم. شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) انواع شیرینی ها، دسرها و کیک های رنگارنگ و خوش مزه را در فروشگاهی با دکوراسیونی شیک، مدرن و متفاوت عرضه می کند. از این هفته سعی می کنیم یکی از قنادی های خوب تهران را به عنوان ''قنادی هفته'' معرفی کنیم.

 

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP)

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP)متن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخچه شیرینی فروشی وی آی پی (VIP)

شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) حدود آذر سال 1392 در محلی بسیار شیک در شهرک غرب، خیابان مهستان، نزدیک پاساژ گلستان افتتاح شد. این شیرینی فروش در ابتدا شیرینی فروشی سورینت VIP نامیده می شد که پس از تغییر مالکیت آن به « شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) » تغییر نام داد.

 

محصولات شیرینی فروشی وی آی پی (VIP)

این شیرینی فروشی در کیک های عروسی عالی و مثال زدنی است. به طور کلی VIP سلطان عالی ترین طعم خامه را در تهران دارد. بعید است که هر جوری شیرینی که در آن خامه باشد را در جایی ببینید و اسمی از شیرینی VIP نشنیده باشید. کیک رنگین کمان از دیگر محصولات منحصر بفرد VIP است. وسط آن خامه مخلوطی از پنیر و خامه است که واقعا بی نظیر می باشد. کیکی هفت رنگ واقعا زیبا و خوشمزه که کاری لوکس را ارائه می کند.

تارت و نگرو و ژله گلدار و شیرینی تر، مخصوصاً کاپ کیکا، شیرینی خشک از دیگر محصولات مثال زدنی شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) است.

از دیگر کارهای این شیرینی فروشی مرباها است که در جاهای دیگر معمولاً شبیه مارمالاد است ولی مرباهایی که VIP در شیرینی های خود استفاده می کند طعمهای مختلف داشته و مثلاً ذغال اخته ای که سرو می کند طعمی جدید دارد.

لقمه ها مخصوصا پنیری، ژله ی میوه ای از دیگر محصولات پرفروش این شیرینی فروشی است.

البته بایستی خاطرنشان کنیم که قیمت های آن کمی نسبت به جاهای دیگر بالاتر است اما کیفت محصولات یک سروگردن از دیگر قنادی ها بالاتر می باشد.

 

باعث مسرت است که به اطلاع برسانیم، محصولات « شیرینی فروشی وی آی پی (VIP) » در قنادباشی جهت سفارش علاقه مندان آماده پذیرش سفارش است. برای سفارش آنلاین محصولات وی آی پی کافی است که اینجا را کلیک کنید.

 

این مطلب در تاریخ 1397/09/18 به روز شده است.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات