ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

بنا به دستور ستادملی مقابله با کرونا، از تاریخ 1 آذر تا زمان رفع محدودیت ها، سفارش ها فقط بصورت غیر حضوری و طبق « خدمات ارسال » خواهد بود.

راهنمای ثبت نام

چگونه در فروشگاه آنلاین قنادباشی ثبت نام کنیم؟

مراجعه کنندگان و مشتریان فروشگاه آنلاین قنادباشی برای اهداف مختلفی به عضویت قنادباشی در آمده و در آن ثبت نام می کنند. مراجعه کنندگان به گروهای مختلفی دسته بندی می شوند که عبارتند از:

  1. خریداران محصولات قنادباشی
  2. قنادی های رسمی
  3. تولیدکنندگان کیک و شیرینی خانگی
  4. فروشندگان وسایل و لوازم مرتبط با قنادی

 

همه گروهای مختلف مشتریان بایستی قبل از هر کاری در فروشگاه آنلاین قنادباشی ثبت نام کرده و به عضویت آن درآیند. برای عضویت در قنادباشی رو روش اصلی وجود دارد که عبارتند از:

- عضویت در باشگاه مشتریان قنادباشی

- عضویت در خبرنامه قنادباشی

در ادامه به چگونگی عضویت در قنادباشی پرداخته شده است.

 

 

راهنمای عضویت در فروشگاه قنادباشی

برای عضویت در قنادباشی کافی است که از روی آیکون اعضا در سمت چپ بالای وب سایت کلیک کنید. البته لازم به ذکر است که امکان عضویت در سایت در زمان خرید محصول نیز امکان پذیر است. در ادامه صفحه جدید ''ورود به حساب کاربری'' باز می شود و این صفحه سه کاربرد اساسی دارد:

  1. ورود کاربران به سایت از طریق اطلاعات کاربری خود
  2. ورود / ثبت نام از طریق گوگل (اکانت Gmail)
  3. ثبت نام عادی کاربران

صفحه ورود به حساب کاربری - فروشگاه آنلاین قنادباشی

 

1- ورود سریع کاربران به سایت با اطلاعات کاربری

بخش اول صفحه ''ورود به حساب کاربری'' که مشخص است و کاربران می توانند با ورود نام کاربری و رمز عبور وارد وب سایت شوند. بعد از ورود به سایت در صورت کلیک مجدد رو آیکون اعضا، صفحه پروفایل اعضا باز می شود. این صفحه دارای امکاناتی شامل، مشاهده پرفایل کاربری، ویرایش اطلاعات کاربری، مشاهده آخرین سفارش ها، مشاهده پیغام های کاربر، مشاهده تیکت های پشتیبانی کاربر و لیست محصولات علاقه مندی کاربر است.

 

2- ورود / ثبت نام از طریق گوگل (اکانت Gmail)

این بخش از صفحه ''ورود به حساب کاربری'' با کادر قرمز رنگ برجسته شده است. کاربران می توانند با ورود خود از طریق گوگل در سایت ثبت نام کنند. در این روش ایمیل مشتریان در گوگل به عنوان شناسه کاربری معرفی می شود. رمز افراد نیز بدون اینکه در بانک اطلاعاتی کاربران وب سایت قنادباشی ذخیره شود تنها از طریق استعلام مجاز بودن کاربر در گوگل، مجوز ورود به سایت را می یابند.

 

3- ورود / ثبت نام ساده مشتریان

از طریق کلیک روی ''اگر هنوز ثبت نام نکرده اید، ثبت نام کنید'' در صفحه ''ورود به حساب کاربری'' وارد صفحه اصلی ورود و ثبت نام در سایت می شوید. چنانکه در تصویر زیر مشاهده می شود، برای ثبت نام در قنادباشی بایستی اطلاعاتی کاربری ضروری را شامل نام ، نام خانوادگی، ایمیل (که از این به بعد نام کاربری نامیده می شود) رمز عبور و شماره تلفن همراه، وارد نمایید. در ادامه با کلیک روی دگمه ''ثبت نام'' تکمیل می گردد.

صفحه اصلی ورود / ثبت نام کاربران - فروشگاه آنلاین قنادباشی

به باشگاه مشتریان فروشگاه آنلاین قنادباشی خوش آمدید.

 

 

راهنمای عضویت در خبرنامه قنادباشی

خبرنامه قنادباشی امکانی است که در فروشگاه آنلاین قنادباشی برای اطلاع مشتریان از آخرین تغییرات، محصولات و تخفیفات محصولات فراهم شده است. کافی است ایمیل خود را در بخش خبرنامه زیر هر یکی از صفحات سایت وارد کرده و روی دگمه ''ارسال'' کلیک کنید.

عضویت در خبرنامه - فروشگاه آنلاین قنادباشی

به خبرنامه قنادباشی خوش آمدید!

نظرات

برزگر
۱۳۹۷/۱۲/۰۹۰۰
پاسخعالی هستین

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

آخرین محصولات