ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

معروفترین شیرینی فروشی ها جهان (1)

معروفترین شیرینی فروشی ها جهان (1)
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/10/08 0 نظر

این بار سری به استرالیا و شیرینی فروشی ''آدریانو زومبو'' (Adriano Zumbo) می زنیم. هر هفته برای آشنایی با مشهورترین شیرینی فروشی های جهان همراه ما باشید.

تحریریه قنادباشی: تحریریه قنادباشی طبق روال هر هفته خود، امروز به معرفی یکی از معروفترین شیرینی فروشی های جهان می پردازد. شیرینی ها برای همه ما جذاب هستند، اما این فروشگاه های شیرینی فروشی در دنیا هستند که با ارائه شیرینی و دسرهای متنوع، مطابق با ذائقه مشتری، پادشاهان شیرینی جهان هستند. این بار سری به استرالیا و شیرینی فروشی ''آدریانو زومبو'' (Adriano Zumbo) می زنیم.

لحظه ای که وارد قنادی می شوید، بوی شیرین شکر و شکلات شما را به خود جذب کرده و حیرت زده داخل ویترین شیشه ای نگاه می کنید که از ردیف هایی رنگارنگ و متنوع مملو شده و شما را بطور غیرقابل تصوری برای خوردن آن تحریک می کند. یک شیرینی که فقط با مقدار مناسب پودر شکر، کره و چای سبز پر شده، لحظه به یادماندنی خاطره انگیزی که منتظر شما است. هر هفته برای آشنایی با مشهورترین شیرینی فروشی های جهان همراه ما باشید.

 

معروفترین شیرینی فروشی های جهان؛ آدریانو زومبو، استرالیا

معمولا فرانسه مهد و سلطان شیرینی دنیا است، اما تعجب نکنید که چرا معروفترین شیرینی فروشی دنیا از استرالیا سر درآورده است، بله آدریانو زومبو اصالتاً فرانسوی است. در این قنادی شما می توانید طعم 40 نوع از محصولات آن که سرآشپز شیرینی، آدریانو "zumbarons" نامگذاری کرده را بچشید. ماکارونهایی رنگارنگ که ظاهر یک "باغ زیبایی با zumbaron ها روی توست" را چشم نوازی می کند. آدریانو فلسفه این دکورچینی را که بعد از تجربه ای که وی در مدل کردن غذا داشت، به این صورت بیان می کند: ''این نوع آرایش باید به نحوی باشد که بتواند تصور یک شیرینی سرگرم کننده، با بافتی جذاب برای چشم و طعمی باور نکردنی را برای شما تداعی کند.'' شیرینی های تزئین شده او مانند تارت میوه ای هوس انگیز، کارامل نمکی "زونو"، کیک مخصوص استرالیایی کرم دار نارگیلی و چیزکیک سیب مخصوص از دیگر محصولات آدریانو است که نمی توان از کنار آن بدون امتحان کردن، گذشت.

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

تبلیغات در صفحه محصول