ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آنلاین قنادباشی کاملا محفوظ می باشد

بدلیل اختلالات بانک ملت، لطفا برای سفارش گذاری از طریق اپلیکیشن یا مرورگری غیر از گوگل کروم جهت پرداخت استفاده کنید.

چگونه از قالب های کیک و شیرینی استفاده کنیم

چگونه از قالب های کیک و شیرینی استفاده کنیم
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/09/03 0 نظر

قالب های کیک و شیرینی پزی دارای تنوع بسیاری است، ولی قبل از استفاده از آن باید بدانید که هر قالب دارای چه کاربردی بوده و نحوه استفاده از آن چگونه می باشد.

قالب های کیک و شیرینی پزی دارای تنوع بسیاری است، ولی قبل از استفاده از آن باید بدانید که هر قالب دارای چه کاربردی بوده و نحوه استفاده از آن چگونه می باشد. البته اگر شناخت شما روی انواع قالب های کیک و شیرینیکافی نیست، ابتدا باید در باره انواع « لوازم قنادی و کاربرد آن در این صنعت» بیشتر بدانید. تحریریه قنادباشی سعی کرده که در این مقاله به همه آن چیزی که باید در باره نحوه استفاده از این قالب ها بدانید، بپردازد.

 

چگونه از قالب های کیک و شیرینی استفاده کنیم

امروزه قالب‌های کیک و شیرینی تنوع بسیاری دارد و هر قالب مخصوص کیک و یا شیرینی مشخصی می باشد. اگر شما قصد تهیه کیک ، کوکی ، شیرینی یا شکلات خاصی دارید باید بدانید که کدام قالب مناسب کار شما می باشد تا خرید برای شما آسان‌تر شود. در ضمن اگرمی خواهید درباره نحوه آرد‌پاشی قالب ، طرز استفاده از کاغذ‌روغنی و نحوه اندازه گیری حجم قالب آشنا شوید، با ما همراه باشید.

 

قالب کیک معمولی و اسفنجی

قالب کیک معمولی‌ که حتما همه یک عدد از آن در آشپزخانه خود دارند و معمولا به شکل گرد و یا مستطیل در بازار موجود هستند. اغلب از نوعی هستند که نیاز به استفاده از کاغذ‌روغنی و یا روغن جدا‌کننده دارند. این قالب پرکاربرد‌‌ترین نوع قالب است که اندازه 18، 20، 22 مناسب‌ترین سایزهای این قالب است. این قالب مخصوص کیک‌های اسفنجی و شیفون است و از قیمتی مناسب برخوردارند و در همه‌ فروشگاه‌های لوازم قنادی موجود می‌باشند. توصیه می‌شود از سایز 18 و یا 20 دو عدد تهیه نمایید. چراکه سایزی مناسب است که به راحتی این امکان را به شما می‌دهد همزمان دو قالب را در فر قرار دهید.

 

 

در حال تکمیل است.

 

 

استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

نظرات